Fotoğraf Yarışmasında Kayseri'ye İki Ödül

Volkswagen Binek Araç'ın "En İyi Basın Kampanyası" kategorisinde ulusal ve uluslararası birçok ödül aldığı "İnsan Görmek İstediğini Görür" kampanyasından yola çıkarak düzenlenen ve 2 bin 500’ü aşkın katılım alan Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Fotoğraf Yarışmasında Kayseri'ye İki Ödül
"Yarışma Otomobil Tutkunlarının Volkswagen'e Olan Sevgilerini Farklı Biçimlerde İfade Etmelerinden Hareket Ederek Kurgulandı "


Son yıllarda sosyal medya kanallarını en aktif kullanan markalardan önde gelen Volkswagen Binek Araç, yarışmayı otomobil tutkunlarının Volkswagen'e olan sevgilerini farklı biçimlerde ifade etmelerinden hareket ederek kurguladı. Instagram üzerinden gerçekleşen yarışmada, katılımcılardan 1998 yılındaki kampanyada kullanılan ilanlara benzer; gündelik yaşantılarında veya doğada Volkswagen'e dair gördüklerini fotoğraflamaları ve paylaşmaları istendi.


Jüri'nin Değerlemdirmesi Sonrası İlk 10 Belirlendi

Volkswagen Binek Araç'ın 1998 yılında yürüttüğü ve "En İyi Basın Kampanyası" kategorisinde ulusal ve uluslararası birçok ödül aldığı "İnsan Görmek İstediğini Görür" kampanyasından yola çıkarak düzenlenen Instagram fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar, yönetmen Ömer Faruk Sorak, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Nihal Kafalı ve Volkswagen Binek Araç'ın reklam ajansı Medina Turgul DDB'nin kreatif direktörü Kurtcebe Turgul'dan oluşan jürinin, #insangormekistediginigorur hashtagiyle paylaşılan 2 bin 500'ü aşkın fotoğraf arasında yaptığı değerlendirme sonrasında ilk 10 belirlendi.


Sonuçların açıklanmasıyla yarışmanın birincisi Elvan Alver 'Canon 5D Mark III' fotoğraf makinesi, ikincisi Aytül Akbaş 'Canon 70D' fotoğraf makinesi, üçüncüsü Safiye Taşkın 'DJI Osmo' ve dördüncüsü Mehmet İlhan da 'GoPro HERO4 Silver' kazandı ve ödülleri Volkswagen'i Kayseri'de temsil eden Aykan Motor'da verildi. Ayrıca ilk dörde giren tüm katılımcılar, Almanya’da bulunan Volkswagen’in kalbi AutoStadt’ı ziyaret etme şansına sahip oldular.
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 11:13

YORUM EKLE