“Seni Seviyorum” Dedirtmek Çok Zor Değil

Seni Seviyorum Dedirtmenin yolları

“Seni Seviyorum” Dedirtmek Çok Zor Değil

 Bayanların erkek arkadaşlarından en çok ve sürekli duymak istedikleri söz seni seviyorum cümlesidir. Ama bir erkeğin seni seviyorum demesi çok zordur. Aslında çok zor bir şey değildir bunu söylemek ama nedense erkekler bunu yapmak istemezler.Belki de bu söz erkekler için zor bir şeydir. Çünkü onlar için bu sözlerin duyguların basitçe ifade edilmesinden öte bir bağlılık yemini gibi gelebilir onlara. Ama sebebi ne olursa olsun bence bir erkeğin seni seviyorum dememesi sizi sevmediği anlamına gelmez.


Size sevdiğini söyleyemiyor diye bu kanıya sakın varmayınız.Aslında erkeklerde kadınlar gibi aşık olurlar, kadınlar gibi yoğun duygular içinde bulunurlar.Ama sadece dile getiremezler.Eğer siz seni seviyorum sözünü duymak istiyorsanız, bu konuda erkeklere yardımcı olmanız gerekiyor. Şimdi sizlere erkeklerin seni seviyorum dedirtme yolları ;
 
İşte ”Seni Seviyorum” Dedirtmenin Yolları

Özel günlerde sihirli kelimeleri duymak istiyorsanız, bu yazı sizler için. İşte bir erkeğe ‘seni seviyorum’ dedirtmenin yolları…

1. İlk adım olarak ‘Seni seviyorum’ cümlesini duymanın kadın için ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlatın.

2. Bu cümlenin sık söylenmesinin yanlış olmadığını, duyduğunuzda sizi çok mutlu ettiğini söyleyin ve bunu ona davranışlarınızla gösterin.

3. ’Seni seviyorum’ diyerek erkeği bunaltmayın. Onu utandırmak veya ”Sen söylemesen bile ben seni çok seviyorum ve bu sözü sana karşılık beklemeden rahatlıkla söyleyebiliyorum” diyerek cesaretini kırmayın.

4.Yabancıların özellikle de ailesinin yanında bu cümleyi söylemediği konusunda ondan şikayetçi olmayın. Çünkü belki de babası annesine bu sözleri sık söylemediği için, ailesinden gördüğü gibi hareket ediyordur. Bundan dolayı onu suçlamamalısınız.

5. Arkadaşlarının yanında ‘seni seviyorum’ diyemediği için ona sitem etmeyin. Arkadaşlarının hepsi bu cümleyi dile getiriyor da sadece o söylemiyor havasını yaşatmayın.

6. Bazen erkekler bu cümleyi söylersek ‘şımarır’, ‘güç kaybederim’, ‘yüz-göz olurum’, ‘terk edilirim’, ‘karizmam yok olur’ korkusu yaşar ve kendilerini saydırma kaygısıyla söylemekten çekinirler. Bu korkunun evrensel olduğunu unutmayın.

7. Erkeklerin bu sözcükleri söylemekte zorlandığını, günlük yaşantılarında fazla kullanmadığını, hatta sık kullananın hemcinslerince küçümsendiğini bilin.

8. Erkeklerin çoğu duygusal, romantik sözler söylemeyi beceremez, bunu da kimsenin bilmesini istemez. Onun “seni seviyorum” diyememesi sizin beceriksizliğiniz ya da sizi sevmediği anlamına gelmez.

9. ’Seni seviyorum’u sözel değil ama hareketi, bakışı, iletişimi, size verdiği değerle anlatan erkekler ”Ben kuru sözle söylemiyorum, hareketlerimle gösteriyorum. Yalnızca söyleyen, davranışlarıyla göstermeyen erkekten daha değerliyim” diyebilir. Bunun doğru bir yaklaşım olmadığını ona güzel bir dille anlatmanız gerekir.

10. Erkeklerin kafası matematik düşünce biçimine daha yatkın olduğundan onlar sadece şu anı değil tüm bir yaşamı düşünerek bu cümleyi kullanır. Dolayısıyla erkek ‘seni seviyorum’ dediği kişiyle evlenmek zorunda olduğunu düşünür.

11. Zorlanarak söylediğinde teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. Eğer cinsel ilişki sırasında daha kolay söyleyebiliyorsa buna izin verin ve tekrar tekrar söylemesini isteyin.

12. Ona daha fazla dokunun, öpün, gözünün içine bakın. Yaşam ve cinsel ilişki kalitenizi, sayınızı artırın.

13. Hayatın çok kısa olduğundan ve her an ölümün kişinin karşısına çıkabileceğinden ona söz etmelisiniz.

14. Bu cümleyi söyleyen ve duyan kişilerin daha çok yaşadığının araştırmalarından bahsedin. ‘Seni seviyorum’ cümlesini duyan insanlarda performansın arttığını vurgulayın.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2016, 11:08

YORUM EKLE