Kadınları Etkilemenin Altın Kuralları...

Sunum; bizim anahtar kelimemiz olabilir. Oldukça nazik ve önemli bir konu olan kadınları etkileme hakkında pek çok noktayı açıklayabilir. Herhangi bir şey satın alırken bile öne çıkar sunum. Paketi, ambalajı, süslemesi iyi yapılan ürün tercih edilir. Tabi ki sağına soluna kurdale bağla demiyorum. 

Kadınları Etkilemenin Altın Kuralları...

Aslında kendini 3 temel unsur ekseninde sunar ve kadınları etkilersin;
-Nasıl göründüğün ?
-Ne Söylediğin ve  Ne Söylemediğin ?
-Nasıl Söylediğin ?

Bu 3 unsur Karizma ve Beden Dili ile doğrudan ilgilidir. İnsanlar karizmanın doğuştan geldiğine inanırlar. Yeterince araştırmadıkları ve bilmedikleri için bu şekilde düşünüyorlar. Karizma ve çekicilik sonradan geliştirilebilir olgulardır.

Nasıl Göründüğün Önemlidir. Çünkü; Kadınlar sadece bakmazlar, GÖRÜRLER. Bir erkeğe baktıklarında detayla üzerinden fikir sahibi olurlar. Giydiğin kıyafetlerle bir tarzın olduğunu göstermelisin. Kullandığın aksesuarlar senin aynan gibidir. Kendine dikkat edip etmediğini, kendine saygın olup olmadığını yansıtırlar. Tutkulu musun? İlgisiz mi? Seni ele verir kıyafetlerin ve aksesuarların.

Ne Söylediğin ve Ne Söylemediğin Önemlidir. Çünkü; İlk aşamayı geçtikten ve yakınlaştıktan sonra sohbet ederken söylediklerin ve söylemediklerin 5 dakika sonra neler olacağını belirleyecektir. Söylediklerinden sonra ya yanındaki kız “Ben lavaboya kadar gidiyorum” deyip kalkabilir ve bir daha gelmez ya da dünya ile ilişkisini keserek sadece sana odaklarınır. Telefonuna sadece seni etkilemek için bakar ve yandan seni süzerek seni etkilemeye çalışır. Bu kadar net’tir herşey. Ya TAMAM ya DEVAM.

Nasıl Söylediğin Önemlidir. Çünkü; Ses tonun, mimiklerin, jestlerin, vücut pozisyonun seni yalanlayabilir. Kadınlar erkekler konuşurken beden dilini inceler. Eğer Beden Dilleri ile söyledikleri arasında tutarsızlık sezerlerse BEDEN DİLİ’ne inanırlar.

Araştırma yapıyorsun çünkü gerçekleri öğrenmek istiyorsun. Şu ana kadar kadınları etkileme yolları ile ilgili olarak bazı başlıkları internetten okudun ya da ilerleyen günlerde okuyacaksın. Sonunda tüm listelenenlerin Beden Dili ve Karizma ile ilgili olduğunu göreceksin. Neydi sahi bugüne kadar kadınları etkilemek için internette okudukların?

*Gözlerinin içine bak

*Ona iltifat et
*Eski erkek arkadaşları hakkında konuşma
*Din, politika, siyaset gibi konulara hemen girme
*Onun hakkında sorular sor (Dikkatli ol, ailevi sorunlar olabilir)
*Kendinden bahset
*Hoşlandığı konuları aç
*Tekrar iltifat et
*Yüzün ve omuzların ona dönük olsun
*Kararlı gözük, güven verir bir ses tonu ile konuş
*Telaşlı ve panik halde gözükme
*Fazla utangaç ya da atılgan davranma

Listeyi uzatmak mümkün. Şimdi hemen bir üst paragrafa gidiyoruz. Ne demiştim? “Sonunda tüm listelenenlerin Beden Dili ve Karizma ile ilgili olduğunu göreceksin”. Şimdi listedekilerin hangi konularla ilgili olduğunu biliyorsun.

Artık harekete geçme vakti, bu konularda kendini geliştirmelisin. Sadece kadınları etkilemekle kalmayacaksın. Aile ve iş hayatında, arkadaş çevrende çok daha sağlıklı ilişkiler kuracaksın. Eğer Zurna’nın son deliği olmaktan bıktıysan, çıkardığın sesi ve pozisyonunu değiştirmelisin. Kişisel Gelişim uzmanları bu konularda aralıksız çalışmaya devam ediyor. Sen hala acıklı Türk filmlerinin baş rolünde oynamak mı istiyorsun? Bence hayır.
İş, Aşk ve kariyer basamaklarını sağlam ve emin adımlarla çıkmak istiyorsan kendini geliştirmelisin.


YORUM EKLE