Gelin makyajında yeni trend HD özellik!

Gelin makyajınızı ünlü kozmetik markalarıyla değil, HD özelliği olan ürünlerle yaptırın. Işığın her tonunda cildi daha güzel gösteren ve 10 kat zooma kadar kendini belli etmeyen bu ince ürünlerle cazibenize doğallık katın..

Gelin makyajında yeni trend HD özellik!

HD ürünlerle yapılan makyajın tüm kusurları kapattığını ve doğal bir görüntü sağlıyor. Aylarca uğraş verip hazırlandığınız, sayısız insanla göz göze gelip tebrikleri kabul ettiğiniz o günde nasıl görüneceğini dert etmeyin. Hiç makyaj yokmuş görüntüsü veren, tüm kusurlarınızın kapatan ve bebeksi bir ten sağlayan makyajınızla kameralara gülümseyin.

KUSURSUZ GÜZELLİĞİ SAĞLAYIN


Düğünlerde her şey kayıt ediliyor. Etrafta sürekli fotoğraf çeken birileri oluyor. Gelinlerin de makyajdan beklentisi yükseldi. Sadece düğünde değil  tüm çekimlerde hedef,kusursuz güzellik. 2016 yaz gelinleri de bu kusursuzluğu doğallıkla birleştirecek.

Nude tonların, hafif ıslak bir görünümle ön planda olduğu trend, ‘Ne kadar ışık o kadar güzellik’ sloganıyla bütünleşecek. Kırmızı ruj kullanmak isteyen gelinler, gözlerine hafif bir maskara ve isteğe göre biraz kuyruklu eyelinertercih edebilir. Sarışın gelinlere ise kesinlikle acı kahve kirpikler.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 17:15

YORUM EKLE