Erkekleri etkilemenin püf noktaları!

Hiç merak ettiniz mi erkekleri etkilemenin yolu nereden geçiyor. İşte size erkekleri etkilemenin püf noktalarını aktaracağız..

Erkekleri etkilemenin püf noktaları!

Biz bayanlar kimi zaman hoşlandığımız erkeği etkilemek adına olur olmaz şeyler yapabiliriz. Bunların en başında giyim, makyaj, aksesuar gibi şeyler gelir. Peki sıradışı şeyler yapmak istesek neler yaparız bunları düşündünüz mü? O zaman size yardımcı olalım ne dersiniz?

Özgüven, Kendine Güven, Şımarık Ol!

Erkekler çok sever bu tipleri. Fazla özgüven ve biraz şımarık kızlar genel olarak hepsine çekici gelmiştir. Bunun nedeni ise her şeyi rahatça konuşabilecekleri, rahat hareket edebilecekleri ve yanlarında hiçbir şeyden çekinmeyecekleri birisinin onları mutlu ediyor olmasıdır. Eğer biraz şımarıksan öndesin demektir!

Kanka Ayağına Yat!

Kanka ayağı bir çok ilişki öncesinde uygulanacak en iyi taktiklerden birisidir. Çünkü bu şekilde çok rahat konuşabilir, çok rahat hareket edebilir ve ona karşı beklentisiz istediğiniz her şeyi söyleyebilirsiniz. Bu yöntem denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir yöntemdir. Her erkek ister kendisine “ naber la hacı” diyen bir kızı..

Çılgın Ol!

Çılgın insanı kim sevmez! En doğal, en gerçekçi, en net insanlar onlardır. Hele ki bu kişi bir bayansa erkeklerin kapmak için sıraya gireceğine hiç şüphe yok. Düşünün devamlı etrafınızda hoplayan zıplayan, şarkılar söyleyen, laf atan hatta samimi cümle sınırlarını aşan cümleler kuran birisi. Yeme de yanında yat! Her zaman söylemişizdir, biraz çılgınlık iyidir..
erkekleri etkileme4


Açık Sözlü Olun!

Açık sözlü olmak hemen hemen herkesin yapabileceği bir şey değildir. Kimi zaman bazı şeyleri söylemekte zorluk çekebiliriz. Kimi zaman söylemek istemeyiz. Kimi zaman ise yalan söylemek durumunda kalırız. Bunlardan kesinlikle uzak durmak gerek. Hele ki yalan konusunda taviz yok. Ne kadar mükemmel olursanız olun işin içinde yalan olursa başlamadan son bulur. Ona göre :)
erkekleri etkileme5

Hafif Romantizm Fena Olmaz!

Tamam çılgınlık, kankalık olacak ama durumu anlaması adına biraz romantik olmanız size kesin sonuç getirecektir. Örneğin küçük sürprizler, ruhuna işleyecek güzel sözcükler, sıcak bir iki bakış ve belki masum bir öpücük.. Bunlar ince noktalar ve sizi amacınıza ulaştıracak hususlar. Öyle ki denenmiş ve sonuç alınmıştır.
erkekleri etkileme6

Seksi Görünün!

Ne demiştik, samimi olun demiştik. Buna dış görünüşte dahil! Seksi bir görünüme sahip olmak amacınıza ulaştırmakla kalmayıp size uzun soluklu bir bağlılık getirecektir. Bu bağlılık her aşamada sizinle birlikte olma isteği, sizinle vakit geçirme isteği, sizinle eğlenme istediği gibi şeyleri beraberinde getirecektir.
 


YORUM EKLE