Burçlara göre ayrılma tepkileri

Ortadoğu barış süreciyle ilgili temaslarda bulunmak üzere yeniden bölgeye gelen ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, İsrail-Filistin barış müzakerelerinde kalıcı bir çözümü hedeflediklerini söyledi.

Kadın 23.11.2016, 10:37 23.11.2016, 11:54
Burçlara göre ayrılma tepkileri

Koç burcu

Koç burçları gelgitlerle doludur. Zaman zaman aşk ilişkilerinde kafası karışıktır. Ruh halleri dengesizlik içinde bir o yana bir bu yana yalpalar durur. Koç burçlarına mensup insanlar bir gün ‘’Çok seviyorum’’ diye çıkar karşınıza ancak ertesi gün ‘’Bu ilişkiyle ilgili çekincelerim var, bu ilişkiye olan inancım azalıyor’’ diyebilir. Koç burçları aşkta biraz garanticidirler. Duygularını riske atmaktan çekinirler. Emin olmadan hiçbir ilişkiye başlamaz, ayrılığı istemişse hiçbir engel karşılarında duramaz. Koçlarla mücadele etmek için çelikten bir irade, ucu sonsuzluklarla dolu sabır gerekir. Ama ne yaparsanız yapın Koç burcu sevilinizle girdiğiniz bu savaştan her zaman siz mağlup çıkacaksınız.


Siz ayrılık kararı karşısında kendinizi yiyip bitirirken Koç burcu sevgiliniz hiçbir şey olmamış gibi davranmaktan geri durmayacaktır. Haliyle bu durum sizi çileden çıkaracak sinirlerinizi iyice bozacaktır. Bu engebeli aşk oyununa olan güveniniz gün geçtikçe azalma kaydedecektir. Koç burçları, her zaman her konuda kendilerini haklı bulacak dolayısıyla onları suçlama şansınız dahi olmayacaktır. Ayrılık acısı Koç burçları için alelade bir olaydır. Bu acıyı yenmeleri hiç de zor olmayacaktır.

Boğa burcu
Boğa burçları tabir-i caizse tam aşk kadınları yahut aşk adamlarıdır. Aşkı en derinlerinde korkusuzca yaşamayı tercih ederler. Aşk Boğa burçlarında muhteşemdir. Aşk duygusu Boğa burcu kadınları ve Boğa burcu erkekleri için kutsiyet arz eder. Aşkta korkusuz ve cengâverdirler. Pes etmek bilmezler. En olmazı bile oldurmaya gayret gösterirler. Sevdiği insandan ne pahasına olursa olsun vazgeçmek istemezler. O küçücük umudur her daim yüreklerinde barındırırlar. Aşka dair umut filizleriyle yüklüdür yürekleri. Depresif ve bunalımlı ruh hallerine sahip olmakla birlikte ayrılık kelimesine dahi tahammül gösteremezler. Genç Boğa burcu erkekleri kelimenin tam anlamıyla ayrılma özürlüdürler. Ayrılık olsun istemezler. Aşk onlar için kutsaldır. Ayrılık ise aşkın üzerine çöken bir kara lekedir. Şayet ayrılık yaşanırsa Boğa burçları çok sevdiği halde sevdiğine dünyayı zindan etmekten de geri kalmazlar. Boğa burcu sevgilinizle ayrılmak niyetinde iseniz bir kere daha düşünmeniz de fayda var.

İkizler burcu


İkizler burçları aşk meselelerinde uçarıdırlar. Aşka uzun vadeli bakmazlar. Aşk İkizler burcunun nazarında insan kalbini ve beynini uyuşturan bir afyondur. Bu nedenle ayrılık ertesi etik değerleri pek önemsemezler. Olabildiğince kaba, duygusuz ve sorumsuz bir canavara dönüşebilirler. Örnek vermek gerekirse İkizler burçları terk edilen tarafsa sevgilisi hakkında çirkin dedikodular çıkarabilir, ayrıldığı sevgilisini söylem ve davranışlarıyla incitebilir. Bu nedenle onunla yapacağınız ayrılık konuşmasını titizlikle yapmanız gerekir. Kelimelerinizi seçerek, ince eleyip sık dokuyarak… Ayrılık acısı klişesini İkizler burçları, hemen hemen hiç yaşamaz. Çünkü aşka kıymet vermeden aşk yaşar. Daha doğrusu aşk yaşadığını zanneder. Bu nedenle ayrılık İkizler burcuna çok koymaz.

Yengeç burcu
Yengeç burcu ayrılık acısını en ağır geçiren burçtur. Öyle ki ayrılık acısı Yengeç’in bünyesinde ete kemiğe bürünür adeta. Ayrılık ertesi dış görünümü gayet güzeldir. Neşelidir, keyiflidir, etrafına pozitif enerji saçar. Ancak bu madalyonun görünen yüzüdür. İçinde binlerce fırtına koparken gülümsemeyi başaran ender burçlardandır. Sevgilisini sever, ona kıymet verir ve saygı duyar. Bu yüce sevgisinin karşısında istediği tek şey onu delice seven bir sevgilidir. Sevgisinin karşılığını yine sevgiyle almak ister Yengeç burçları. Ayrılık olsun istemez ancak işler o raddeye gelmişse ve şayet ayrılığa karar veren taraf Yengeç burcu sevgiliniz ise siz büsbütün yalnız kaldınız demektir. Ancak terk eden taraf siz iseniz Yengeç burcu sevgilinizin ayrılık acısını ne kadar yaşayacağı tam bir muammadır. Belki aylarca belki de bir ömür sürer acısı.


Aslan burcu


Aslan burçları her konuda olduğu gibi aşkta da son derece güçlü bir yapıya sahiptirler. Ayrılık acısı tüm benliklerini ele geçirse bile etrafına hep güçlü görünme çabası içindedirler. Bu durum Aslan burçlarının büyük egolarından ileri gelir. Aşkta her zaman ulaşılması zor olanın peşine düşerler. O erişilmesi elde edene kadar pes etmezler. Müthiş bir çaba, harikulade bir sabırla avını ele geçirmeye girişirler. Elde ederler sonunda ama karşılarına daha iyisi çıktığında kolayca cayabilirler o çok zor elde ettiği sevgiliden. Aslan burçları gözü pek oluşlarıyla dikkat çekerler. Aşkta sınır tanımaz, ayrılık acısını da önemsemezler. Acı çekseler dahi bunu dışarıdan bakan bir gözün anlamasına imkan yoktur. Ellerinden geldiğince acılarını içlerine atmayı çok iyi becerirler. Ayrılığı isteyen taraf Aslan burcu ise, size acı çektirmeye bayılırlar. O güçlü egoları yıkılmaz bir duvar gibi karşınızda dikilecektir. Sizi üzer ancak kendisi de üzülür bu duruma. Ama o kocaman egoları gözyaşlarını gelir perdeler.


Başak burcu
Başak burçları için ayrılık vakti gelmişse aşkta geçmiş yaşantıları akıllarına getirmek istemezler. Yani hatıralar o an silinir gider hafızalarından. Yaşanılan o aşkı yüreklerinde ve beyinlerinde bitirmişlerse lafı dolandırmadan olanca içtenlikleriyle ayrılmak istediklerini dile getirirler. Başak burcu, kolay kolay ayrılık olsun istemez. Tahammül gerekirse sonuna kadar o sabrı gösterebilir. Ancak şartlar ayrılığı zorunlu kılmışsa bir kere bir başınayken yani yalnız kaldığında sevdiği için gözyaşı dökmesi kaçınılmazdır.  Zira Başak burçlarının ayrılık acısını ne kadar sürede atlatacakları belirsizdir. Güçlü duruşları, ayaklarını yere sağlam basan bir tavırları olsa da aynı zamanda umursamaz gibi görünen bir tarafları da vardır. Ancak sevdiğinin karşısında bunu göstermekten özenle kaçınırlar. Ayrılığı umursamaz gibi görünseler de yalnız kaldıklarında hem vicdan muhasebesine girişirler hem de pişmanlığı dolu dolu yaşarlar.


Terazi burcu


Terazi burçları ayrılınca bambaşka bir insana dönüşebilirler. İlişki boyunca sakinliğini ve dinginliğini muhafaza eden Terazi burçları, ayrılık ertesi yaşanan onca güzel günleri ve anıları ellerinin tersiyle bir kenara itebilirler. Ayrıldığı sevgilisinin hatalarını ve günahlarını yüzüne vurmaktan geri durmazlar. Hatta daha ileri gidip sevgilisinin aleyhine sağda solda dedikodu dahi yayabilirler. Aşkı her ne kadar büyük olursa olsun terk edilmek Terazi burçlarına bir hayli dokunur. Bu nedenle karşı tarafı incitmek için tüm silahlarını seferber ederler. Hem acı çektirirler hem de acı çekerler. Yani yaşadığı buhranlı durum sevgilisine nazaran daha ağır ve çetrefillidir. Sevgilisine kıydığı için gözyaşlarına boğulabilirler. Ve kendileriyle baş başa kaldıklarında ayrıldığı sevgilisini ne kadar çok sevdiğini gözyaşları içinde kendilerine hatırlatırlar. Yani ayrılık süreci Terazi burçlarında biraz sancılı ve yoğun geçer.


Akrep burcu
Bir Akrep burcu ile birlikteyseniz ve ayrılmak niyetinde iseniz bunu iki defa düşünmenizde fayda var. Akrep burçları ayrılığın kokusunu çok önceden alırlar. İpuçlarını bir araya getirerek yakın zamanda ayrılık yaşanacağına dair sinyaller alırlar. Bu nedenle bu duygulardan ötürü Akrep burçlarında bir iticilik ve soğukluk sezilir. Ayrılmak istiyorsa ayrılık için tüm koşulları hazırlar ondan sonra sizi terk eder. Ayrıldığı sevgilisinin canını derinden yakmak ister. Ayrılık ertesi her türlü oyunları oynar. Siz gözyaşlarına boğulmuş bir haldeyken hatalarınızı ve yanlışlarınızı yüzünüze vurmaktan geri kalmaz. Gaddar ve kalpsiz davranmayı tercih ederler.


Yay burcu


Yay burçları ayrılırken çok acımasızdırlar. İlişki Yay burçları için zorlu bir yoldur. Ancak ayrılmak çok basittir. Yaylar ayrılırken kendilerinden son derece emin ve kararlı olurlar. Yeniden barışma umudunu dahi karşı tarafa vermezler. Sevgilisini giderayak üzmekten, incitmekten geri durmazlar. Çok iyimser yaklaşırlar ayrılığa. – İlişki dediğin nedir ki? Biri gelir biri gider- şeklinde konuşmalar sergilerler. Sözleri iğneleyici ve inciticidir. Yay sevgiliniz varsa ve eğer ayrılığa siz karar verdiyseniz ona bunu uygun bir dille, kelimelerinizi seçerek ifade etmeniz gerekmektedir.

Oğlak burcu
Oğlak burçları aşka fazlasıyla inanır ve değer verirler. Ancak ayrılık söz konusu olmuşsa sevgilisini incitmemek için elinden geleni yapmaya gayret gösterirler. Öyle ki ayrılığa kendisi karar vermişse suçluluk duyar, kendinden nefret eder ve hep kendini suçlar. Bu suçluluk duygusu ve vicdan meselesi ile sevgilisiyle yeniden bir araya dahi gelebilir. Eğer bir Oğlak, sizden gitmişse size âşık olmadığını anlamış demektir. Oğlak burçları her zaman olduğu gibi ciddi, güçlü ve kararlı görünür. Ancak duygusal ve ağlamaklı yanını size göstermekten özenle kaçınır. Aşka da ayrılığa da mantık çerçevesinde bakar. Sevgilisini incitmeden ve incinmeden ayrılık olsun ister.

Kova burcu


Kova burçları ile aşk yaşamak bir insanın hayatta başına gelebileceği en güze birkaç olaydan bir tanesidir. Harikulade bir deneyimdir. Kova burçları asla ama asla ayrılık yaşansın istemez. Ayrılık acısını ne kendi yaşamak ister ne de bir başkasına yaşatmak arzusundadır. Ayrılık vuku bulmuşsa şayet ayrılık anında dahi ‘’ Seni çok seviyorum ama gitmek zorundayım, ayrılmaya mecburuz’’ şeklinde konuşmalarla karşılaşabilirsiniz. Sevgilisiyle ayrılık konuşması yaparken düşüncelerini içselleştirerek söze döker. Ağzından bal damlarcasına ayrılık konuşması yapar. Kova burcu sevgilinizin çevresinde onun moralini yüksek tutacak çok sayıda arkadaşı vardır. Zamanla ayrılık acısı hafifleyecektir. Ancak siz, onun kalbinde derin izler bırakmış olacaksınız. Öyle ki ne yaparlarsa yapsınlar o izler yok olmayacak. Siz kendi hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken Kova burcu sevgilinizin aklına olur olmaz bir anda gelebilmeniz de mümkün.


Balık burcu
Balık burçları için aşk en yüce ve en ihtişamlı duygudur. Yeryüzünde duyguların en mükemmeli en tutkulusudur. Bu nedenle ilişkinin bitimi Balık burçları için bir son değildir. Ayrılık ertesi sevgilisiyle dost kalabileceğine olan inancı tamdır. Dost kalmak bile onun içine umut kırıntıları eker. Balık burcu insanları, ayrılıkta kendini de karşı tarafı da suçlamaz. Ayrılığı sessizce kabullenir, kendi duygu evrenini kurar ve kabuğuna çekilir. Ayrılık süresince aşkından, hasretinden ölse de kapınızı bir daha asla çalmaz bir Balık burcu insanı. Sizin mutluluğunuz Balık için her şeyden üstün herkesten ötedir. Bir Balık burcunun kalbinden çıktıysanız o kalbe geri dönmeniz mümkün olmayacaktır. Balık burcu için aşk varsa her şey vardır. Aşk yoksa insan anlamsızdır.Yorumlar (0)
11°
açık
Günün Anketi Tümü
En Çok Sevdiğiniz Renk Hangisi?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:45
Güneş 08:13
Öğle 13:22
İkindi 15:56
Akşam 18:20
Yatsı 19:43
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 20 44
2. Fenerbahçe 20 42
3. Galatasaray 20 39
4. Gaziantep FK 20 35
5. Alanyaspor 20 34
6. Trabzonspor 20 33
7. Hatayspor 20 32
8. Karagümrük 20 30
9. Malatyaspor 20 27
10. Antalyaspor 20 26
11. Göztepe 20 25
12. Kasımpaşa 20 25
13. Rizespor 20 25
14. Sivasspor 20 24
15. Başakşehir 20 24
16. Konyaspor 20 23
17. Kayserispor 20 19
18. Gençlerbirliği 20 19
19. Ankaragücü 20 18
20. Erzurumspor 20 17
21. Denizlispor 20 14
Takımlar O P
1. Giresunspor 18 38
2. İstanbulspor 18 37
3. Samsunspor 18 36
4. Altay 18 32
5. Adana Demirspor 18 31
6. Ankara Keçiörengücü 18 31
7. Bursaspor 18 30
8. Tuzlaspor 18 30
9. Altınordu 18 28
10. Bandırmaspor 18 27
11. Adanaspor 18 21
12. Ümraniye 18 20
13. Boluspor 18 19
14. Menemen Belediyespor 18 19
15. Akhisar Bld.Spor 18 16
16. Balıkesirspor 18 16
17. Ankaraspor 18 10
18. Eskişehirspor 18 4
Takımlar O P
1. M. United 19 40
2. Man City 18 38
3. Leicester City 19 38
4. Liverpool 19 34
5. Tottenham 18 33
6. Everton 17 32
7. West Ham 19 32
8. Aston Villa 17 29
9. Chelsea 19 29
10. Southampton 18 29
11. Arsenal 19 27
12. Leeds United 18 23
13. Crystal Palace 19 23
14. Wolverhampton 19 22
15. Burnley 18 19
16. Newcastle 19 19
17. Brighton 19 17
18. Fulham 18 12
19. West Bromwich 19 11
20. Sheffield United 19 5
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 18 47
2. Real Madrid 19 40
3. Barcelona 19 37
4. Sevilla 19 36
5. Villarreal 20 34
6. Real Sociedad 20 31
7. Granada 20 28
8. Real Betis 20 27
9. Celta de Vigo 20 24
10. Cádiz 20 24
11. Levante 19 23
12. Getafe 18 23
13. Athletic Bilbao 18 21
14. Valencia 20 20
15. Eibar 20 20
16. Real Valladolid 20 20
17. Osasuna 20 19
18. Deportivo Alaves 20 18
19. Elche 18 17
20. Huesca 20 13