Bir erkeği bağlamak için 7 kural!

Hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık etmek ya da sevgilinizi kendinize daha da bağlamak istiyorsanız listemiz sizin için.

Bir erkeği bağlamak için 7 kural!
1- Bakımlı ol

Saçların, manikür ve pedikürün yerinde olsun. Çantandan nemlendiricini, parlatıcını ve elbette seksi parfümünü eksik etme.

2- Doğal ol

Erkeklerin çoğu kibarmış gibi yapan kadınlardansa, arada bir küfür eden, dozunu kaçırmamak şartıyla bakımsız kadınları daha çekici bulduklarını söylüyor.

3- Pozitif ol

Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan kızlardan hoşlanmaz. Bulunduğu ortamdan zevk alan ve güler yüzlü kızlar her zaman daha makbuldür.

4- Açık ol

Ona duygularını belli etmen, seni küçültmez. Sürekli bakışmanıza rağmen, hâlâ tanışma girişimde bulunmadıysa, ilk adımı sen atabilirsin.

5- Özgüvenli ol

Hiçbir şey, özgüven kadar karizma yaratamaz. Kendine ne kadar güvendiğini ona her fırsatta göster.

6- Ölçülü ol

Abartılı kahkahalar, argo kelimeler ve balon yapılmış sakızınla olsan olsan onun arkadaşı olursun! Yoksa, herkesin dikkatini çekmek isteyen ve kendine güveni olmayan bir kız imajı yaratırsın.

7- Cool ol

Kimseyi takmayan, kendinden emin ve özgüvenli kızlar ilgi odağı olur. Bunu başaramıyorsan, sessiz kalmayı tercih et. Böylece esrarengiz bir hava yaratabilirsin.
 

YORUM EKLE