Aşk hayatınız artık sıradanlaşmaya başladıysa..

Aşk hayatınızı daha eğlenceli hale getirmek için 20 öneri… Aşk hayatınız artık sıradanlaşmaya başladıysa, çözüm bulmak için yaratıcı düşünmeniz gerekir. İşte aşk yaşamınızı canlandıracak öneriler….

Aşk hayatınız artık sıradanlaşmaya başladıysa..

Tarihi gece

Her ay bir gece ayarlayın ve o gece sevdiğinizle çok özel vakitler geçirin. Mutlaka çok para harcamanız gerekmez ama o gece fanteziler dünyasının kapıları açılabilir.

Aşk notu

Aşk notları ve kartları sadece Sevgililer Günü için değildir. Bu tatlı, romantik veya seksi bir not olabilir. Banyoya koyun ve sabah uyandığında görmesini sağlayın. Buzdolabı üstü de uygun!

Yeni bir şey öğrenin

Seks hayatınız biraz rutin olmaya mı başladı? Yeni bir şey öğrenin. Kama Sutra gibi pozisyon tekniklerini öğrenebilirsiniz

Birlikte yeni bir hobi

Birlikte bir kursa kayıt olun. Bir yemek kursu, dans veya yabancı dil kursu gibi… Birlikte bir şeyler yapmak heyecan vericidir.

Karalama defteri

Kendinize bir defter veya dosya edinin. Fotoğraflarınızı, gittiğiniz sanat etkinliklerinin afiş ve biletlerini, orada hissettiklerinizi, birlikte yaşadıklarınızı ve hayallerinizi bu deftere yazın.

İsteklerinizi söyleyin

Yatak odasında isteklerinizi söyleyin. Sıkılgansanız ve utanıyorsanız, ona istediklerinizi yaparak, aynısını yapmasını sağlayın.

Hafta sonu aktivitesi

Birlikte hafta sonu için ufak kaçamaklar yapın. Denize, kaplıcaya veya mevsimine göre dağlara gidin. Bir küçük oda kiralayın ve keyifli zaman geçirin.

Seks randevuları

Özellikle çocuklarınız varsa, cinsel yaşamınız monotonlaşmış olabilir. Yoğun iş temposu ve başka sıkıntılar da sizi uzaklaştırmış olabilir. Her ay başında ajandalarınıza birkaç seks randevusu koyun ve mümkün olduğunca buna sadık aklın. Eşinizle öğlen bir otel odasında randevulaşabilirsiniz.

Fit ve sağlıklı

Bir karar listesi yapın ve birlikte sağlıklı yaşam programı uygulayın. Sağlıklı gıdalar için alışveriş yapın, birlikte sağlıklı beslenme konusunda bilgilenin.

Televizyonu çıkarın

Yatak odanızdan televizyonu çıkarın. Birlikte vakit geçirin, televizyona yenik düşmeyin.

Basit şeyler

Sevgiliniz için küçük, basit ama değerli şeyler yapın. En sevdiği tatlıyı pişirin, arabasını yıkayın veya iş yerine öğle yemeği götürün.

Daha fazla şey öğrenin

Sevgiliniz hakkında daha fazla şey öğrenin. Onun çocukluğunun geçtiği okula, mahalleye, eve gidin birlikte. Onun geçmişinden anılar dinleyin.

Şefkat gösterin

Sarılmak, başını okşamak, sevmek, dokunmak, içinde şefkatli dokunuşlar barındıran hareketler yapın.

Parti verin

Yeni insanlarla tanışın, sosyal çevrenizi genişletin, akşam evde parti verin. Davet ettiğiniz her kişiden yeni birini getirmesini isteyin.

Kötü alışkanlıkları bırakın

Kendiniz için zararlı olan şeyleri bırakın ve bunu birlikte yapın. Sigarayı bırakın, kahveyi azaltın veya daha az televizyon izleyin.

Ayrı geçirin

Bazı geceler her ikiniz de program yapın ve arkadaşlarınızla zaman geçirin.

Kitap okuyun

Birlikte veya ayrı ayrı kitap okuma zamanları yaratın. Siz okuyun o dinlesin, o okusun siz dinleyin. Birlikte bir kitabı okuyun veya ayrı kitapları okuyup birbirinize anlatın.

Yılbaşı kararları

Her yeni yılda birlikteliğiniz için yeni kararlar verin ve yıl içinde uygulamalarınızı kontrol edin bakalım hayalleriniz gerçek oluyor mu?

Çılgınlık yapın

Sabaha karşı uyanıp güneşin doğuşunu izlemeye gidin, gece denize girin, yamaç paraşütü yapın, yağmurda dolaşın, aklınıza geleni yapın.

Birikim yapın

Birlikte bir ortak hayal seçin ve bunun için para biriktirmeye başlayın.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 13:53

YORUM EKLE