İntihar Etmeden Önce Yazılan Aşk Hikayesi

Şuan beni duyuyorsan rahat ol,ben seni unutmadım...

İntihar Etmeden Önce Yazılan Aşk Hikayesi

Daha 17'sinde tanıdım onu.Her görüşümde ona olan sevgim çoğalıyordu.Sevdiğimi söyleyemedim belki kaybetmekten korkuyordum ama onun için ölürdüm.Tam 1,5 yıl platonik yaşadım aşkımı.Her gün görüyor ama konuşmuyorduk.Birbirimizi fazla tanımıyorduk.Bizim mahallede oturuyordu.bazen evimin önünden geçiyordu.ben ona aşıktım.Artık dayanamadım teklif ettim.Bana verdiği cevap olmaz benim arkadaşım var dedi.O an yıkılmıştım kendimi bilmez olmuştum.Aradan 1 hafta geçtikten sonra arkadaşından haber gönderir telofon numaramı istedi.Anlayamadım ama yinede verdim.2 gün sonra telofonumda üst üste çağrılar gelmeye başladı onun olduğunu anlamıştım.Sonra herşey olmasını istediğim gibi ilerliyordu sanki yeniden doğmuş gibiydim.Ona diğer arkadaşını sordum. Benim için ayrılmıştı.O gün anladım ki bir gün benden de ayrılacaktı bunun olmaması için elimden geleni yapacaktım.

Yaşadığım güzel günler 6 ay sürdü bana yazdığı mesaj da senden ayrılmak istiyorum beni arama yazmıştı.Çünkü başka birisi varmış nasıl olurda beni terk eder diye dşündüm ama oldu o beni terk etti hayat durdu düşünemez oldum çünkü o yoktu bana sarılacak elimi tutacak kişi yoktu.Acaba bütün kızlarmı böyle yoksa sadece benimki mi? Hiç anlayamadım.Ondan sonra hayatıma kimseyi sokmadım.Her günümü o düşünmekle geçirdim.Düşünürken onsuzluğu unuttum çünkü düşlerimde yaşıyordu.Ayrıldığımızdan buyana 2 yıl geçti onu hala unutamadım.Bir gün onu gördüm hiç değişmemiş aynıydı.Gülüşü,bakışı herşey aynıydı.Duydum ki oda sevdiğinden ayırlmış.Oda mutsuzmuş.Daha sonra yine karşılaştık ona tekrar gel desem gelecekti ama diyemem,diyemezdim ben onu içime gömdüm unutmadım onu hiç sevmekten vazgeçmedim.Bana çok kötüyüm ben bunu hak edecek ne yaptım diye sordu.Bir şey diyemedim çünkü ben onu hala seviyordum ona beni yaşarken öldürdüğünü beni bu hayatta nedensiz bıraktığını söyleyemedim.Beni hala düşündüğünü ve sevdiğini söylüyordu inanmadım.Ona bundan sonra yanında olmayacağım.Olamayacağım istesemde istemesemde.


Sevdim seni bir zamanlar ,hala seviyorum ve benden sonrada mutlu olmanı istiyorum olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak.Yanında sana bakacak ben olmayacağım keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler keşke döndüre bilsek zamanı geriye senden kalan boşluğu kiminle doldururum.Bilmiyorum sen hayatıma renk katan sen hayatımdaki nedendin senin istediğin gibi olmadı mı? Bunu sen istemedin mi? Uzun süre bana baktı ve elvada dedi gitti.2 saat sonra intihar ettiğini duydum. O ölmüştü artık o hiç yoktu ben buna dayanamazdım bana iki cümle yazmış elvada aşkım elvada birtanem elvada sevgilim elveda sana.Artık yaşamanın hiç bir anlamı kalmadı benim de yanına gitme zamanım gelmişti.Elveda hayat elveda geride kalanlar elveda herşeye elveda...

 


YORUM EKLE