Bu erkek tiplerinin nesli tükeniyor!

Çok zor değil bir erkeği anlamak; onu bilmek ve tanımak için ufak bir dokunuş gerekli.

Bu erkek tiplerinin nesli tükeniyor!

O dokunuşu bilen biri eminim çok iyi anlayacaktır. Bu konuda bende yıllar içinde edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak ve sizlere konu hakkında fikirlerimi aktarmak istiyorum. Erkekler kendi içlerinde birkaç gruba ayrılır. Ben erkekleri 3 grup olarak kategori ettim. Ve konuya en çok anlaşılan erkek profili ile başlamak istiyorum.

-Listeme bir numaradan giren erkek profili aslında çoğunuzun yabancı olmadığı bir tip. Bu tip erkekler kadınların tabiri caizse favori asıdır. Ekseriyetle maço takılan ve serseri bir duruşları vardır. Genel olarak kadınların çok çabuk ilgilerini çekerler. Rahat tavırları ve üslupları bulundukları ortam içinde hep dikkat çeker. Serserilik bu tip erkeklerin ruhunda doğuştan gelen bir yetenektir.

Bu tip erkelerin büyük bir çoğunluğu günübirlik yaşantıları sever. Dillerinde aşk vardır. Ama kalplerinde sevgi yoktur. Aldatmayı, yarı yolda bırakmayı çok iyi becerirler. Fıtratlarında samimi duygular çoğunlukla oluşmamıştır. Tabiri caizse kadınların büyük bir çoğunluğunun favori asıdır.
    
-Lakin bu hususları onların değerini asla düşürmez. Bilakis her yeni bir başlangıçta artı puan kazandırır. Kadınların büyük bir çoğunluğu bu tip erkeklerle her ne kadar sorunlar yaşasa da onlara tapmaya devam ederler. Bu yüzden dolayı bu erkek tipi her zaman prim yapar. Onları anlamak için çok bir çabaya gerek yok. Tek bilinmesi gereken onların için AŞK vardır. SEVGİ yoktur.

-Listeme iki numaradan giren erkek profili ise yine yabancı olmadığınız bir tip. Genel itibarıyla elde ettikleri makam, mevki veya parasal değerler ile kadınları etkileri altına almayı başarırlar. Kadınların bu konulardaki zaaflarını çok iyi bilirler ve bu hususu kendi aleyhlerine çevirmeyi bilirler. Kadınların favori listelerinde zirveyi çoğunlukla zorlarlar.

Ellerinde bulundurdukları sinsi planları çok çabuk faaliyete dökerler. Sinsi planlarını uyguladıktan kısa bir süre sonra kapı dışarı etmeyi çok iyi başarırlar. Bu konuda iyi bir ustadırlar.

-Bu tip erkek profilini anlamak için elde ettiği gücü hafif kaybettiğinde veya bir sarsıntıya uğradığında bir kez daha analiz edin eminim gerçek yüzünü o an daha iyi göreceksiniz. Yine bu erkek profilinin büyük bir çoğunluğu günü birlik yaşamaktan haz alır. Elde ettiği güç onu çok çabuk aldatmaya meylettirir. Onlar içinde AŞK vardır. SEVGİ ise çok kısıtlıdır. Onları anlamak içinde çok bir bilgiye gerek yok aslında maskelerinin arkasını görebilecek bir çift göze ihtiyaç var.

 -Listeme üç numaradan giren erkek profili ise çoğunlukla kadınların ilgi odağı olmayan tiplerdir. Birçok kadının tabiri ile ODUN diye nitelendirilirler. Bu tip erkeklerin çoğunluğu orta düzey insanlardır. Kanlarında ve ruhlarında serserilik, şan şöhret aşkı yoktur.

Bu tip erkek profili hayatı AŞK gibi gelip geçici hevesler ile yaşamaz. Çoğunlukla SEVGİ ile bir ömür yaşamayı tercih ederler. Bu grupta yer alan erkeklerin birçoğunun bir kadına verebileceği en büyük hediye SEVGİDİR. Onları anlamak için sadece sevgisine bakın yeter. Sevgi onlar için her engeli aşar.

-Lakin bu erkek tipi kadınların büyük bir çoğunluğu tarafından tercih edilmez. Bu yüzden dolayı da bu tip erkeklerin nesli tükenme safhasına gelmiştir. Ne kıymetleri bilinir. Ne de sevgileri…
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 09:41

YORUM EKLE