Müteahhitlere Operasyon !

İddiaya göre iş yerinde arama yapılan isimler arasında Beyazlar Grup ve Beyaz İnşaat sahipleri ile eski belediye başkanı Orhan Tıraşoğlu bulunuyor.

Müteahhitlere Operasyon !

İstanbul’da FETÖ soruşturması kapsamında, aralarında inşaat sektörünün önemli isimlerinin de olduğu bir operasyon yürütülüyor.

Sabah'ın haberine göre, Beyazlar Grup ve Beyaz İnşaat sahiplerinin bulunduğu mütevelli işadamlarına yönelik operasyon yapılıyor. Mali Şube Müdürlüğü ekipleri, iş adamlarının konutlarında ve şirket merkezlerinde arama çalışmalarına başladı.

Soruşturmayı İstanbul Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu yürütüyor.

İddiaya göre FETÖ Terör örgütünün mütevelli işadamları grubunda yer aldığı gerekçesiyle tutuklanan Seyidoğlu Tatlıcılık'ın Serdar Seyidoğlu'nun akrabaları, şirketin genel müdürü Mehmet Necati Seyidoğlu, Keleş İnşaat ile Gül inşaat ortakları İlker Keleş ve Yalçın Gül'ün konutlarında ve şirket merkezlerinde arama yapılıyor. Haklarında soruşturma yürütülen isimler arasında  Mehmet Necati Seyidoğlu, Osman Göktaş, Seyfi Beyaz, Ali Beyaz, İlker Keleş, Yalçın Gül ile eski belediye başkanı Orhan Tıraşoğlu yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2016, 13:31

YORUM EKLE