Fetullah Gülen'i ölüm korkusu sardı!

Türkiye’nin iadesini istediği FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in sağlık sorunları yaşadığı ortaya çıktı. FETÖ elebaşı niçin hergün farklı odada kalıyor? ABD'den tıbbi destek alıyor mu?

Fetullah Gülen'i ölüm korkusu sardı!

FETÖ elebaşı Gülen’in böbrek hastası olmasına rağmen, 15 Temmuz’dan sonra ABD’nin tavrına güvenmediği için tıbbi destek istemediği öğrenildi.

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in öldürülme korkusu sebebiyle farklı güvenlik tedbirlerini devreye soktuğu belirtildi.

FETÖ ÜYESİ DOKTORLAR TEDAVİSİNİ YAPIYOR

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’nin iadesini istediği Fetullah Gülen’in çok ciddi bir böbrek rahatsızlığı yaşadığı kaydedildi. İstihbarat birimlerine ulaşan bilgilere göre, Gülen’in hastalığının tedavi edilmemesi hâlinde çok ciddi sağlık problemlerine neden olacağı belirtiliyor. Ancak, özellikle 15 Temmuz’dan sonra ABD’nin tavrına güvenmediği için Pensilvanya’daki çiftliğinden hiç çıkamadığı, Amerika’daki doktor ve hastanelerden tıbbi destek de almadığı ifade edildi.

Bu nedenle FETÖ üyesi bazı doktorların sürekli Gülen’in çiftliğinde kaldığı ve bu doktorlar aracılığı ile tedavisinin yapıldığı öne sürülüyor. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre yıllardır, ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki çiftliğinde yaşayan Gülen’in öldürülme endişesi nedeniyle her gece farklı bir odada uyuduğu da kaydedildi.

HER GECE BAŞKA ODADA UYUYOR

Kendi çiftliğinde bile sabit bir odada kalıp yerinin belli olmasını istemeyen Gülen’in güvenlik gerekçesiyle farklı odaları kullandığı belirtiliyor.

20 VİLLA 500 ARAÇLIK OTOPARK

Gülen, ABD’nin Pensilvanya eyaletinde 500 dönümlük bir arazi üzerine kurulu çiftlikte yaşıyor. Çiftlikte 20 villa, 500 araçlık da bir otopark bulunuyor. Her villada, büyüklüklerine göre 50’nin üzerinde kişi kalabiliyor. 100 civarında kişinin çalıştığı çiftliğin, çatısında sürekli çevreyi dürbünle gözetleyen bir koruma ekibinin bulunduğu da biliniyor. Ayrıca acil durumlar için tam teşekküllü bir ambulansın da çiftlikte hazır bekletildiği ifade ediliyor.


YORUM EKLE