Eğer ölmeseydi..

İstanbul Gazi Mahallesi'nde yaşanan olaylarda polis memuru Muhammet Fatih Sivri şehit düştü. Şehit polis Sivri'nin dün yapılması planlanan nişanının izinlerin iptali nedeniyle ertelediği öğrenildi.

Eğer ölmeseydi..

İSTANBUL Gazi Mahallesi'nde silahlı grubun ateş açması sonucu şehit düşen polis memuru Muhammet Fatih Sivri'nin Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.

Şehit Sivri'nin evlilik hazırlığında olduğu ve dün yapılması planlanan nişanının ise, izinlerin iptal edilmesi nedeniyle ertelendiği öğrenildi.

BUGÜN NİŞANLANACAKTI

Muhammet Fatih Sivri'nin Kırıkkale Bahçelievler Mahallesindeki baba ocağının bulunduğu sokağa Türk bayrağı asıldı.

Acı haberi alan Muhammet Fatih Sivri'nin annesi, babası ve bazı yakınları İstanbul'a gittiği bildirildi. 112 Acil Sağlık ekiplerinin hazır bulunduğu şehidin baba ocağına taziye için yüzlerce kişi taziye için geldi.

Sivri'nin dün yapmayı planladığı nişan töreninin izin iptalleri nedeniyle ertelediği belirtildi.

"ALLAH BU VATANA SAHİP ÇIKSIN"

‘İzinler iptal edilmeseydi bu gün nişanlanacaktı’ diyen Şehit Muhammet Fatih Sivri'nin amcası Emin Sivri, nişanlı olduğunu ve Eylül ayında düğün yapmayı planlandığını söyledi.

Amca Sivri, “Allah bu vatana sahip çıksın. Başka bir şey söylemiyorum. Dün yüzükleri takılacaktı izin alamadı. 9’uncu ayda da düğünü olacaktı”
dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2015, 11:41

YORUM EKLE