Cinnet geçiren anne önce 2 çocuğunu sonra...

Cinnet getiren kadın önce iki çocuğunu bıçakladı ardından intihar girişiminde bulundu. Korkunç olay Afyonkarahisar'da yaşandı.

Cinnet geçiren anne önce 2 çocuğunu sonra...

AFYONKARAHİSAR'da bir anne iki çocuğunu ve kendisini bıçakladı. 3 yaşındaki çocuğu yaşamını yitiren kadın ile 9 yaşındaki oğlu ağır yaralandı.
Esentepe Mahallesi 297. Sokak'ta yaşayan ve cinnet geçirdiği belirtilen A.Ü. (36), çocukları 9 yaşındaki E.Ü ile 3 yaşındaki E.Ü.'yü bıçakladıktan sonra aynı yöntemle yaşamına son vermek istedi.

SESLER ÜZERİNE AİLENİN YAKINLARINA HABER VERİLDİ

Evden gelen sesler üzerine komşuları ailenin yakınlarına haber verdi. Anne ve çocuklarını kanlar içinde bulan yakınları, polis ve 112 Acil servise haber verdi. 

Yaralı çocuklardan 3 yaşındaki E.Ü. ambulans ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılırken yolda hayatını kaybetti, 9 yaşındaki E.Ü ise aynı hastanede tedavi altına alındı.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan anne A.Ü.'nün durumunun ağır olduğu ve ameliyata alındığı öğrenildi. 

Polis ekiplerince inceleme başlatıldığı, olay sırasında il dışında olduğu bildirilen baba H.Ü'nün gözaltına alındığı belirtildi. 


YORUM EKLE