Beşiktaş'taki saldırıdan acı haber!

Beşiktaş'ta meydana gelen terör saldırısında ağır yaralanan Çevikkuvvet polisi Ufuk Bozgeyik tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Beşiktaş'taki saldırıdan acı haber!

Saldırıda şehit olanların sayısı 45 oldu. Bozgeyik Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi görüyordu.

10 Aralık'ta İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki Vodafone Arena yakınında ve Maçka Demokrasi Parkı içinde gerçekleştirilen iki ayrı bombalı intihar saldırısı düzenlenmiş, düzenlene saldırılar sonucunda 36 emniyet personeli ve 8 sivil ile birlikte 2 canlı bomba saldırganı hayatını kaybetmiş ve166 kişi yaralanmıştı.

Saldırının gerçekleştiği 'Beleştepe'nin adı değişti

Terör saldırısının gerçekleştiği 'Beleştepe'nin adı değişti

Beşiktaş Belediye Meclisi terör saldırısının yaşandığı 'Beleştepe' olarak bilinen yerin isminin Şehitler Tepesi olarak değiştirilmesine karar verdi.

Vodafone Arena yakınlarında gerçekleşen terör olayı sonrası Beşiktaş Belediyesi Meclisi Çırağan binasında olağanüstü toplandı.  

Beşiktaş Belediye Meclisi, cumartesi gecesi yapılan hain terör saldırısının gerçekleştiği ve halk arasında 'Beleştepe' diye anılan noktanın adını "Şehitler Tepesi" olarak değiştirdi.

ŞEHİTLER ANITI DİKİLECEK 

Karar oy birliği ile alındı. Saldırının yapıldığı bölgeye ayna zamanda şehitlerin anısına  anıt da dikilecek. 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2016, 16:32

YORUM EKLE