Başbakan Yıldırım'dan 29 Ekim Açıklaması...

Başbakan Binali Yıldırım Cuma namazının ardından basını sorularını yanıtladı. 29 Ekim törenleriyle ilgili konuşan Yıldırım, "Bazı yanlış anlaşılmalar var. Jandarma İçişleri'ne bağlandıktan sonra illerde protokollerde değişiklikler meydana geldi. Çelenk koyma işleri valilerce yapılacak. Garnizon komutanları protokolden çıkarıldı." dedi.

Başbakan Yıldırım'dan 29 Ekim Açıklaması...
PYD VARSA BİZ YOKUZ

PYD orada olursa biz yokuz. Terör örgütüyle başka bir teör örgütüne karşı birlikte hareket etmeyiz. bunu da dile getirdik.

29 EKİM TÖRENLERİ

Bazı yanlış anlaşılmalar var. Jandarma İçişleri'ne bağlandıktan sonra illerde protokollerde değişiklikler meydana geldi. Şöyle olacak sadece çelenk koyma işi illerde valilier, belediye başkanları, ilçelerde kaymakam belediye başkanı olarak gerçekleştirilecek. Eğer komutan varsa bölgede o da çelenk koyabilecek. Jandarma artık emniyet müdürü gibi bir pozisyona geliyor. Valinin koyduğu çelenk onun yerine geçecek.

KILIÇDAROĞLU'NUN BYLOCK İDDİASI

Kılıçdaroğlu çok önemli bir iddiada bulunuyor. Böyle bir iddiası varsa bunun belegelerini bize versin de gereğini yapalım. Eğer böyle birşeyi biliyor ve bizi bilgilendirmiyorsa gereğini yapmıyor demektir. Kemal beyden beklenen bildiklerini gelip bizle paylaşması.

ERKEN SEÇİM İDDİALARI

FETÖ'cüleri temizlemek için erken seçim iddiaları akla ziyandır. Suçluları yakalamk için erken seçim mi yapılır? Onları bulup adalete teslim edersiniz. Seçim 1 yıl kaybı demek. Milletin işi yok bizle mi uğraşacak zırt pırt seçim mi yapacağız. Böyle bir günde seçim iddiası nereden çıktı.

 
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 14:36

YORUM EKLE