Bahçeli: Size ne? İzin ve icazeti sizden mi alacaktık?

Partisinin TBMM grup toplantısında konuşan MHP Lideri Bahçeli'den gündeme ilişkin flaş açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “Eli kanlı aydınlıkçılar, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişçesine MHP'ye saldırıyor.

Gündem 07.02.2017, 15:52 07.02.2017, 16:19
25
Bahçeli: Size ne? İzin ve icazeti sizden mi alacaktık?

'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bunlar çılgına dönüp kudursalar da millet için 'evet', devlet için 'EVET', Cumhuriyet için 'EVET', Türklüğün bekası için 'EVET' diyeceğiz” dedi.

Partisinin TBMM grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, "MHP, her türlü engellemelere rağmen vatanına hizmet etmenin gururunu yaşıyor. İlkesizler bir kez daha devrededir. Azgınca faaliyettedirler. Karanlık emelleri hiç olmadığı kadar faaldir. Milli iradeden korkanlar nifak kuyruğundadır. Her türlü yalanı devreye soksalarda Türk milletinin egemenlik hakkına ambargo koyamayacaklardır. Millet son karar mercidir. MHP lobilerin, kulislerin zümre ve kaymak tabakaların partisi değildir. Bizim yönümüz hakka dönüktür. Sözümüz millettir" dedi.

Bize dava hatırlatması yapanlar en başta kimlerle yan yana durduklarını ahlak ve cesaretleri varsa itiraf etsinler. Bunu yapamazlarsa ya önümüzden çekilecekler ya da üstüne basıp geçmemizden rahatsız olmayacaklar.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satırlar başlıklar halinde şöyle:

"TÜRK'E KEFEN BİÇEN KOKUŞMUŞLAR DEVAMLI KÖR BİR ARAYIŞ İÇİNDE OLDULAR"

Aramıza karamsarlık sokmaya çalışan mihraklar dün olduğu gibi bugün de vardır. Bu nedenle 48 yıldır şeytan taşladık, 48 yıldır melaneti kovaladık. İçimizden devşirilenler, dışarıdan toplananlar bu kutlu çatıyı devirmek için durmadan çalıştı. Türk'e kefen biçen kokuşmuşlar devamlı kör bir arayış içinde oldular, kirli bir fırsat kolladılar. MHP düşmanlığını diri tuttular. Ama unuttukları bir gerçek vardı ki o da; MHP Türk tarihinin canlı ve cesaret dolu bir simgesidir. 3 hilal Türk islam medeniyetinin yadigarıdır. MHP hürmet ve hayranlıkla andığımız ecdadımızın buyruklarına sadıktır. Aksini iddia edenler geçmişteki rezillerin bugünkü elebaşlarıdır. Fikriyatımızın kaynağı 48 yıldır değişmemiştir. Bize dava hatırlatması yapanlar en başta kimlerle yan yana durduklarını ahlak ve cesaretleri varsa itiraf etsinler. Bunu yapamazlarsa ya önümüzden çekilecekler ya da üstüne basıp geçmemizden rahatsız olmayacaklar. Türk milliyetçiliği şerefli bir hüvviyettir.

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KAPSAMINDA EVET KARARIMIZDA YAKIN TEHDİTLER BELİRLEYİCİ OLDU"

Bu hedef mukaddes bir emanetin muhafazasıdır. Beka bize atalarımızdan mirasdır. Bunun korunması her türlü siyasi ve ideolojik aidiyetin üstünde bir konudur. Milli birlik ve varlığımızda bir kopma olsa da milletimizi tekrar ayağa kaldırmak mümkün olamayacaktır. Bunun devasa faturası da kaybolmuş devlet ve işgale uğramış milli namustur. Özellikle anayasa değişikliği kapsamındaki evet kararımızda yakın tehditler hakim ve belirleyicidir. MHP meselelere zamanlar üstü bir derinlikle yaklaşmaktadır. Önce ülkem ve milletimdir. Başkaları gibi sorumsuz davranamayız. İstismara bel bağlayamaz aldatma ve kandırmaya heves edemeyiz. Çünkü biz MHP'yiz. Biz nereden gelip nereye gitmek istediğini bilen Türk İslam ülküsünün çelikten bileği Türk'leriz. Partimizin 49. Kuruluş yıldönümünde hatıralarımızı iftiharla anacağız. Bizden alacaklı olan yoktur. Pazarlık arka kapı siyaseti, al ver anlaşması bize yabancı ve uzaktır. Tersini iddia edenler ahlaksızlığın sembolüdür. Üzerimizde yüce Allah'ın himayesi vardır. MHP'nin milli ve demokratik mücadelesinden ürkenler bundan böyle de huzur ve rahat yüzü göremeyecektir. Tarih boyunca fikrimiz vardı şimdi fiziken de varız. Fitnekolikler bilsinler ki ilelebet olacağız. Unutmayın bu kadar haklı olan ve bu kadar hakkı yenen bir dava olmamıştır. İşte biz bu hakkı yedirtmeyiz.

"TÜRK MİLLETİ SANDIKTA KARAR VERECEK"

Türk milleti sandıkta karar verecek. Demokrasi karşıtı cephe ne yaparsa yapsın milli iradenin tescili ile Türkiye'nin önü açılacaktır. Osmanlı'nın son dönem yöneticileri yaptıkları ya da yapamadıkları 600 yıllık imparatorluğu dağılacağını beklemiyorlardı. Geride kalan yüzyıllarda başımıza nelerin geldiğini bilerek yine aynı karanlıklara sapmak isteyenleri bugün tanımlayacağımız tek kavram İHANETTİR. Bir millet bu zillete bir kere düşer, bir devlet bu hatayı bir kere yapar aydın ise bu şuursuzluğu eğer ders çıkarmamışsa tekrarlamz. Dikkat ediniz iki asır önceki çözülmenin aktörleri bugün de karşımızdadır. İşbirlikçi lobiler, batıya tapan yerli misyonerler, taklitçiler, Paris'te olanı kullanarak gelişeceğimizi zanneden ahmaklar, yabancıların denetim ve kontrolüne geçmiş kesimler ile o gün ülkemizi çöküşe götürenlerin tamamı bugün de mevcuttur. Dışarı çıktığınızda etrafınıza bakın o günkü aktörler bugün de vardır ama tek güç bugün mevcuttur. O zaman olmayan kudret bugün vardır. O gün böyle bir siyasal duruş mümkün olsaydı milletimizin tarihi değişecekti. Partimizin bugün ne anlama geldiğini farketmeyenlere söyleyeceğim şey şu; bugün partimizin olmadığını düşünün ve Türkiye'nin nelere gebe olacağını, meydanı boş bulanların nasıl at koşturacağını düşünün.

CHP, HDP, FETÖ, PKK, DEAŞ.. eli kanlı aydınlıkçılapr, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişcesine MHP'ye saldırıyor. 'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bu iftiralara ceva vermek bile zaman israfıdır. Kimsenin peşine takılmıyoruz ancak Kandil kaçaklarının enselerine bineceğimiz günler yakındır.

SAYIN ERDOĞAN'I TERCİH EDECEĞİMİZİ HERKES BİLMELİ

CHP, HDP, FETÖ, PKK, DEAŞ.. eli kanlı aydınlıkçılapr, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişcesine MHP'ye saldırıyor. 'Neden evet diyorsunuz?' diyorlar! Size ne? izin ve icazeti sizden mi alacaktık? Bu iftiralara ceva vermek bile zaman israfıdır. Kimsenin peşine takılmıyoruz ancak Kandil kaçaklarının enselerine bineceğimiz günler yakındır. Kameraların karşısına geçen ne üdüğü belirsizler, kalem yobazları partimiz hakkında hüküm veriyorlar. MHP bilirkişisi olanların dün karşımızda hıyanet kusanlar olduğunu biliyoruz. Konu anayasa değişikliği olunca bizim gibi görünüyorlar. Dün halklara özgürlük diyerek ülkücülere kurşun sıkan pusu kuran Perinçekgiller şimdi neredeyse bize ülkücülük anlatacaklar. Bu ne arsızlık! Bu ne ahlaksızlık! 48 yıldır en ağır hakaretlerle üzerimize gelenler bugün MHP'nin ne yapacağını söylüyor. Anayasa değişikliğine evet diyoruz, sancıları budur. Eğer Doğu Perinçek ve 'hayırcı' yoldaşlarıyla Recep Tayyip Erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle ve istisnasız Sayın Erdoğan'ı tercih edeceğimizi herkes bilmeli ve kafasına sokmalıdır. Bunlar çılgına dönüp kudursalar da millet için 'evet', devlet için 'evet', Cumhuriyet için 'evet', Türklüğün bekası için 'evet' diyeceğiz.

"KARARIMIZIN ARKASINDA 3 KRİTİK DÖNEMEÇ VARDIR"

Cumhurbaşkanlığını halk tarafından seçilmesine direnenler CHP'nin başını çektiği kaos çetesidir. O dönemde demokrasinin çarkını dönenler MHP'dir. O gün bizi eleştirenler bugün yine karşımızdadır. Bu kararımızın arkasında 3 kritik dönemeç vardır. Biri 21 Ekim'de Cumhurbaşkanı'nın halk tarafından seçilmesidir. Bu yolu açan 367 tıkacını koyanlardır. İkinci olarak 10 Ağustos'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimidir. Üçüncüsü olarak 15 Temmuz FETÖ terör örgütünün hain kalkışmasıdır. 15 Temmuz'da gördük ki ikinci Sevr yanı başımızdadır. İşgalin eşiğinden döndük. Millet müdahale etmeseydi felaket bizi yiyip bitirecekti. Açıktır ki bu feci olaylar milletin zihninde değişimlere yol açmıştır. Değişim hareketleri normaldir. Allah muhafaza 15 Temmuz başarılı olsaydı, Bosna, Ruanda, Kongo'da yaşanan dram ve iç savaş şartları yaşanabilirdi. Darbeyle son vuruşu yapmak istediler. Fırat Kalkanı ile cevap verdik. Komşu ülkelerdeki yangın büyüdü ve ülkemize tesir etmeye başladı. Milli şuurla karşı durduk. Devlet millet uyumunun tahkim edilmesi görevimizdir. Önce oyunu yukarıdan bozacağız. Küresel güçlerin kanlı tezgahlarını devletle birlik olarak dağıtacağız. Bu nedenle referandumda milletimizin sesini duyacak ve EVET diyeceğiz. Sinsice hilelere takılmayacak ve EVET diyeceğiz. Zemzem ile zehri birleştirenlerin cumhuriyet elden gidiyor diktatörlük geliyor diyenlere bakmayacağız. Biz Türkiye'nin dirilişine EVET diyoruz. Rejim değişikliği diye kızılca kıyamet koparan CHP'nin yalanlarını boşa çıkarmak için EVET diyoruz. EVET diyerek bölücü terör örgütlerine dünyayı dar edeceğiz. Türkiye'yi Alman başbakanına şikayet eden CHP zihniyeti ile yakın hısmı HDP ile sandığın dibine geçecektir. FETÖ'cülerin algı operasyonları tutmayacaktır. Adından halk olup halka alakası olmayanlar referandum sonrası kaçacak delik arayacaktır.


Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Anketi Tümü
En Çok Sevdiğiniz Renk Hangisi?
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:10
Öğle 13:18
İkindi 16:37
Akşam 19:16
Yatsı 20:35
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Başakşehir 34 69
2. Trabzonspor 34 65
3. Beşiktaş 34 62
4. Sivasspor 34 60
5. Alanyaspor 34 57
6. Galatasaray 34 56
7. Fenerbahçe 34 53
8. Gaziantep FK 34 46
9. Antalyaspor 34 45
10. Kasımpaşa 34 43
11. Göztepe 34 42
12. Gençlerbirliği 34 36
13. Konyaspor 34 36
14. Denizlispor 34 35
15. Çaykur Rizespor 34 35
16. Malatyaspor 34 32
17. Kayserispor 34 32
18. Ankaragücü 34 32
Takımlar O P
1. Hatayspor 34 66
2. Erzurumspor 34 62
3. Adana Demirspor 34 61
4. Akhisar Bld.Spor 34 57
5. Fatih Karagümrük 34 56
6. Bursaspor 34 56
7. Altay 34 54
8. Keçiörengücü 34 50
9. Menemen Belediyespor 34 44
10. Giresunspor 34 44
11. Ümraniye 34 44
12. İstanbulspor 34 40
13. Balıkesirspor 34 38
14. Altınordu 34 37
15. Boluspor 34 33
16. Osmanlıspor 34 30
17. Adanaspor 34 21
18. Eskişehirspor 34 12
Takımlar O P
1. Liverpool 38 99
2. Man City 38 81
3. M. United 38 66
4. Chelsea 38 66
5. Leicester City 38 62
6. Tottenham 38 59
7. Wolverhampton 38 59
8. Arsenal 38 56
9. Sheffield United 38 54
10. Burnley 38 54
11. Southampton 38 52
12. Everton 38 49
13. Newcastle 38 44
14. Crystal Palace 38 43
15. Brighton 38 41
16. West Ham 38 39
17. Aston Villa 38 35
18. Bournemouth 38 34
19. Watford 38 34
20. Norwich City 38 21
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 87
2. Barcelona 38 82
3. Atletico Madrid 38 70
4. Sevilla 38 70
5. Villarreal 38 60
6. Real Sociedad 38 56
7. Granada 38 56
8. Getafe 38 54
9. Valencia 38 53
10. Osasuna 38 52
11. Athletic Bilbao 38 51
12. Levante 38 49
13. Real Valladolid 38 42
14. Eibar 38 42
15. Real Betis 38 41
16. Deportivo Alaves 38 39
17. Celta de Vigo 38 37
18. Leganés 38 36
19. Mallorca 38 33
20. Espanyol 38 25
izmir escort escort izmir izmir escort escort antalya porno izle türk porno