Aramıza Hoş geldiniz Otyantasyonu...

Çukurova Üniversitesi’nin yeni öğrencilerine hoş geldiniz demek ve üniversiteye geçiş sürecinde öğrencilere destek olmak amacıyla düzenlenen yeni eğitim yılı 1. Sınıf Öğrencileri Oryantasyon Programı, Mithat Özsan ve küçük amfide...

Aramıza Hoş geldiniz Otyantasyonu...

Çukurova Üniversitesi’nin yeni öğrencilerine hoş geldiniz demek ve üniversiteye geçiş sürecinde öğrencilere destek olmak amacıyla düzenlenen yeni eğitim yılı 1. Sınıf Öğrencileri Oryantasyon Programı, Mithat Özsan ve küçük amfide başladı. Oryantasyon programı 1-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak.


Eğitim ve öğretimden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşare Aktaş Arnas başkanlığında yapılan oryantasyon programında yeni öğrencilere; üniversite yaşamına alışmaları, üniversitenin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerini öğrenmeleri ile üniversitenin imkanları, kuralları ve yönetmelikleri hakkında gerekli bilgilerin verilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda; sağlık kültür spor, öğrenci işleri, kütüphane ve dokümantasyon daire başkanlıkları, öğrenci konseyi, dış ilişkiler öğrenci ofisinden kendi alanlarındaki uzmanlar oryantasyon eğitimine katılacak öğrencileri bilgilendirecek.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2016, 10:23

YORUM EKLE