İran uyruklu genç, evinin banyosunda ölü bulundu

Başkent’te İran uyruklu bir kişi, kaldığı evin banyosunda ölü bulundu. Kafasında darbe aldığı öğrenilen ve cesedinin yanında keser bulunan şahsın cinayete kurban gittiği belirtiliyor. Olay, Çankaya Cebeci Mahallesi Şehit Hasan Karaca...

İran uyruklu genç, evinin banyosunda ölü bulundu
Başkent’te İran uyruklu bir kişi, kaldığı evin banyosunda ölü bulundu. Kafasında darbe aldığı öğrenilen ve cesedinin yanında keser bulunan şahsın cinayete kurban gittiği belirtiliyor.

Olay, Çankaya Cebeci Mahallesi Şehit Hasan Karaca Sokak 4/2’de gerçekleşti. 20 yaşındaki İran uyruklu Amını Valashani Mohammodeza’nin yaklaşık bir haftadır dışarı çıkmadığını fark eden komşuları olayı ev sahibine bildirdi. Kapıya gelen ev sahibi, çalan zile cevap verilmeyince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, dairenin kapısı açık balkonundan içeri girdi. Dairede arama yapan polis, Mohammodeza’yı evin banyo bölümünde kanlar içinde buldu.

Olay yeri inceleme ekipleri, dairede parmak izi incelemesi yaptı. Cinayet büro dedektifleri ise ev sahibi ve komşularından bilgi aldı. Yapılan ilk incelemede Mohammodeza’nın keserle kafasına vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Kısa bir süre önce evi kiraladığı belirtilen Mohammodeza’nın ev sahibine ailesini getirmek için daireyi kiraladığını söylediği ifade edildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.YORUM EKLE