TTNET MÜŞTERİLERİ MUTLAKA BUNA İTİRAZ EDİNİZ!!!

TTNET'in 444 0 375 Müşteri hizmetleri numaralarından aldığı haksız ücretlendirme hakkında. TTNET müşterileri mutlaka şikayet etmelidir. örnek şikayet dilekçesi, ve linki aşağıda verilmiştir.

TTNET MÜŞTERİLERİ MUTLAKA BUNA İTİRAZ EDİNİZ!!!

TTNET MÜŞTERİLERİ MUTLAKA 444 0 375 NUMARAYI ARADIKLARINDA ALINAN ÜCRETE İTİRAZ ETMELİ!!!

BU>>> https://tuketici.btk.gov.tr/uyelik/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TTNET'in  444 0 375 Müşteri hizmetleri  numaralarından aldığı haksız ücretlendirme hakkında.

Sayın yetkili,

Öncelikle siz kendi evinizde mutlaka internet kullanıyor veya kullanan çevreniz vardır.  Herhangi bir arıza ve kopma yaşadığınızda ister istemez hemen Müşteri hizmetleri numarasına sarılıp onları arıyoruz değil mi?

Peki, bu İnternet hizmetini bize ücret karşılığı vermelerine rağmen neden kesinti yaşıyoruz?

Hadi yaşadık bu kesintiyi diyelim o an tüm işlerimiz yarım kalıyor ve hemen müşteri hizmetleri olan 444 0 375 numarayı arıyoruz ve karşımıza bir telesekreter çıkıp bize;

1 bas, 5 bas, şuna bas, buna bas diyene kadar zaten bir dünya zamanımızı çalıyor ve en nihayetinde müşteri hizmetlerinden birsine ulaşıyoruz.  Yarım saat boyunca dil dök, sonra testlere başla ve en sonunda arıza kaydınız alınmıştır, deyip en az 40 dakikamızı çalıyorlar. Sadece zamanınızı çalması yetmiyormuş gibi bir de üstüne para alıyorlar. Normalde anında kendileri arızayı tespit etmeleri gerekirken biz onlara muhabirlik/habercilik yapar gibi onları arıyoruz. Bu arama içinde onlara ücret ödemek zorunda kalıyoruz.

Bu tür firmaların bizden parasını aldığı halde veremedikleri hizmetlere rağmen, Kendi cebimizden para ödeyerek onları haberdar etmeye ve tüm Türkiye’deki TTNET müşterileri adına itiraz ediyoruz.

TTNET derhal bu 444 0 375 numaralı telefonlarından ücret alınması durdurulmalıdır.

Piramit Haber: Mehmet BERKE

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 19:00

YORUM EKLE