Siyah noktalardan kurtulmak için..

Siyah noktalar sadece bayanların değil aynı zamanda erkekler içinde büyük bir problem teşkil eder. Ayna ya bakıldığı zaman sinir bozucu bir olaydır. Çoğu insan bu konuda strese bile girebilir.

Siyah noktalardan kurtulmak için..
Siyah noktalardan kurtulmak aslında o kadar da zor değil. Eviniz de hazırlayacağınız karışım ile bu mümkün. Çok bir masrafı olmayan bir karışımdan söz ediyorum.

Mutfağınız da olan malzemelerden hazırlayabileceğiniz ucuz ve kolay karışım.
Siyah noktalar neden oluşur? Hava kirliliği, makyaj kalıntıları, sabun ve şampuanların iyi durulanmaması gibi çok sayıda faktörler, siyah noktaların çıkmasında çok etkili olmaktadır.

Siyah noktalardan nasıl kurtuluruz? Kötü görüntüye neden olan bu siyah noktalardan kurtulmak için çok sayıda yöntem ve karışım bulunmaktadır. Bu karışımların çoğu doğal ve kolay karışımlar dır.


İşte 20 dakikada siyah noktaları yok eden karışım: Malzemeler:


-3 damla limon -1 yumurta akı -Peçete Uygulanması ve Yapılışı:Buhar yüz temizliği için en etkili bir yöntemdir. Bir kaba sıcak suyu bıraktıktan sonra yüzümüzü havlu ile örtüp buharın üzerinde siyah noktaların ve gözeneklerin yumuşamasını sağlıyoruz.

Daha sonradan Yumurta ve limonu denilen miktarlarda ayarlayıp bir kabın içerisine döküp güzelce karıştırıyoruz. Bu karışımı yüzümüzdeki sorunlu bölgelere
Sürüp peçete ile kapatıyoruz. 20 dakika boyunca hiç ellemeden bekletiyoruz. 20 dakika sonra ılık su ile güzelce yıkıyoruz. 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 14:30

YORUM EKLE
YORUMLAR
port
port - 4 yıl Önce

İşe yarıyor mu deneyen var mı ?

oneyou
oneyou - 4 yıl Önce

Hiç deneyen varmı ???

X
X - 4 yıl Önce

Daha+etkili+bi+yontemi+var+limon+sikmazsaniz+iyi+olur+sanirim+yumurta+ak%C4%B1n%C4%B1+s%C3%BCr%C3%BCp+pecete+koydugunuzda+bi+kere+daha+yumurta+aki+suruyosunuz+sonra+15+20+dk+bekleyip+maske+gibi+cikariyorsunuz.