Deutsche Telekom ve Evernote ortaklıklarını genişletti

Deutsche Telekom ve Evernote, ortaklıklarını Almanya’nın yanı sıra Avrupa kıtasında 12 pazarı kapsayacak şekilde genişletti.

Deutsche Telekom ve Evernote ortaklıklarını genişletti

Deutsche Telekom ve Evernote, Almanya’nın yanı sıra Avrupa kıtasında mevcut olan DT kapsama alanı dahilindeki 12 pazara açıldı.
Evernote uygulaması ile müşteriler mobil telefonlarını kullanarak notlar alıp, web sayfalarını kaydedebiliyor, yapılacaklar listesi hazırlayabiliyor ve ses kaydı yapabiliyor. 2 Ekim 2014 tarihine kadar aktif olacak DT müşterileri, Evernote Premium’u çevrimiçi uygulama marketlerinden yükleyerek veya uygulamanın önceden yüklendiği yeni bir Android cihaz satın alarak 6 aylık Evernote Premium üyeliğinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Promosyondan faydalanan DT müşterileri aynı zamanda 1 GB aylık yükleme kapasitesi, off-line not defteri kullanımı ve hızlandırılmış görsel tanıma gibi gelişmiş özelliklerden de yararlanabiliyor. Premium özellikler setinde aynı zamanda kullanıcıların Evernote not defterlerindeki belge, sunum ve tabloları arasında arama yapmalarını sağlayan Belge Arama ve kullanıcıların tüm kişisel ve profesyonel projelerini takip etmelerini sağlayan Hatırlatıcı özellikleri de yer alıyor.

EN GENİŞ VE YENİLİKÇİ HİZMET YELPAZESİ ORTAKLIK

Mümkün olan en geniş ve yenilikçi hizmet yelpazesini sunan bu ortaklık, Deutsche Telekom’un rakiplerinden ayrışma stratejisinin bir diğer yapı taşı olma özelliğini taşıyor. Böylece, DT Grup Avrupa’da kendini temel yetkinliklerine ilaveten katma değer sağlayan bir operatör olarak konumlandırıyor.

Uygulama, 2014’ün ilk çeyreğinde, 11 pazarda mevcut portföy cihazlarındaki Android’lere önceden yüklenmiş olacak, Avusturya pazarında ise ikinci çeyrekte yüklenecek. Uygulamanın Avusturya, Macaristan, Hollanda, Polonya ve Romanya’da yerel dil seçenekleri şimdiden mevcut diğer pazarlarda ise Evernote’un İngilizce sürümü bulunuyor.

Deutsche Telekom Avrupa Ticari Mükemmeliyet Departmanı Başkan Yardımcısı Mark Klein, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sadece 4 ay içerisinde 12 pazarda böylesine kapsamlı ve uluslararası bir ortaklığı bir araya getirmiş ve başlatmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bunun gibi ortaklıklar, Avrupa’daki müşterilerimize artan sayıda yenilikçi çevrimiçi hizmetler sunmamıza olanak tanıyor. Bu ortaklık, müşteriye sunulan katma değerin yanı sıra müşteri sadakatini artıran eşsiz hizmetler sunma amaçlı ortaklıklara girmeye yönelik inovasyon hedefimizle de paralellik gösteriyor” dedi.

Evernote Ortaklıklar Departmanı Başkan Yardımcısı Alex Pachikov ise, “Deutsche Telekom ile Almanya’daki mevcut ortaklığımızı geliştirmekten ve Evernote Premium’u DT kapsama alanı dahilindeki milyonlarca müşteriye sunacak şekilde genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu, ortaklık için önemli bir kilometre taşı. Avrupa’daki milyonlarca abonenin mobil deneyimini zenginleştirmemizi sağlıyor. Bu hizmet, tüm cihazlarında kendileri için önemli olan her şeyi kaydetmelerine ve hatırlamalarına imkan tanıyor” diye konuştu.
Deutsche Telekom, Arnavutluk, Avusturya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Montenegro, Makedoya, Hollanda, Polonya, Romanya ve Slovakya’da başlattığı Evernote uygulamasını 2013’te Almanya’da kamuoyuna duyurmuştu. Evernote’un şu an Avrupa’da 4 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 23:31

YORUM EKLE