Şok eden fotoğraflar!

İköğretim öğrencisi kız çocuklarının kendi aralarında çektikleri fotoğraflar İsrail merkezli bir p*rnografi sitesi tarafından yayınlandı.

Şok eden fotoğraflar!

Kuzey İrlandalı kız çocuklarına ait 731 fotoğrafın sübyancılar tarafından kullanılan bir p*rnografik web sitesine konduğu ortaya çıktı.

Kız öğrenciler Kuzey İrlanda'da 19 ilköğretim sonrası okulların öğrencileri.
 
Okullar geniş bir coğrafi bölge ve farklı topluluklardan. Fotoğraflar kızların kendilerileri tarafından çekilmiş ve kendileriyle, arkadaşlarının fotoğrafları. Okul için ve dışında eğlenirken çekilmiş, normal ve masum fotoğraflar bunlar.
 
Ne öğrenciler, ne okullar yanlış bir şey yapmış. Resimler çekenlerin bilgisi veya onayı olmadan meşru sosyal ağ profillerinden alınmış.
 
P*RNO SİTESİNDE ÖĞRENCİ FOTOĞRAFLARI
 
P*rnografik web sitesinde kışkırtıcı başlıklar altında kız öğrencilerinin galerileri var. Galerilerin içinde bazı fotoğraflar altında açıkca sübyancı yorumlar bırakılmış.
 
SİTE İSRAİL MERKEZLİ ÇIKTI
 
Kendi paylaştırıcıları Hollanda'da bulunan web sitesi, Kıbrıs'ta bir offshore muhasebecide kayıtlı. Ancak,  aslında İsrail merkezli ve İsrail'den çalıştırılmakta olduğu ortaya çıktı.
 
Sitenin sahibi bu kişi görüntülerin müstehcen değil sadece "davetkar" olduğunu ve kullanıcıların "fantezi alemine" yönelik olduğunu söyledi. (Kaynak : BBC)
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2016, 21:47

YORUM EKLE