Sevgilisinden öyle bir intikam aldı ki..

Genç kız, şakalarıyla kendisini bıktıran sevgilisinden çok fena bir yöntemle intikam aldı. Tuvalet kağıdına biber gazı sürdü ve sevgilisini kıvrandırdı.

Sevgilisinden öyle bir intikam aldı ki..

Çek Cumhuriyeti'nde genç bir kız kendisine sürekli şaka yaparak yaka silktiren sevgilisinden akıllara hiç gelmeyecek bir yöntemle intikam aldı. 

Şakacı sevgilisinin bitmek tükenmek bilmeyen şakalarından illallah diyen genç kadın sevgilisinin tuvalet kağıdına bolca biber gazı sıktı ve intikam süreci başladı.

Cenek adlı sevgili tuvalete girdikten bir süre sonra arkasını tutarak dışarı çıktı. Bu arada genç kadın da sevgilisini bir kamerayla görüntülemeye başladı. Genç adam bir süre sonra poposunda hissettiği acıya dayanamayarak yerde kıvranmaya başladı.

TUVALET KAĞIDINA BİBER GAZI SIKMIŞ

Acısı iyice artan adam bir ara kendisini kaybederek elbise dolabına girdi. Bu arada kahkahalar içinde sevgilisini görüntüleyen genç kadın tuvalet kağıdına biber gazı sıkarak şaka yaptığını açıkladı.

BUZ DA İŞE YARAMADI

Genç kadın rahatlaması için sevgilisine buzdolabından buz getirdi.

Ancak rahatlayacağını uman adam daha da kıvranmaya başladı. Çünkü şakasının sonuçlarını gülerek görüntüleyen kadın buza da biber gazı sıkmıştı. Genç adam sonunda üzerindeki elbiseyle kendini duşa attı. Kadın da sevgilisinden intikam görüntülerini internette işte böyle paylaştı.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:19

YORUM EKLE