Sarai Sierra'nın eşi evlendi!

Geçtiğimiz yıl 21 Ocak’ta tek başına geldiği Türkiye’de öldürülen ABD’li Sarai Sierra’nın 2 çocukla dul kalan eşi, Sarai’in çocukluk arkadaşı Dulce Arrayo ile dünya evine girdi.

Sarai Sierra'nın eşi evlendi!

İstanbul’a fotoğraf çekmek için geldikten sonra 1 hafta kendisinden haber alınamayan Sarai Sierra’nın eşi ve kayınbiraderi David Jimanez genç kadını aramak için Türkiye’ye gelmişti. Polisin yoğun araştırmaları sonunda Sarai’ın cesedi 2 Şubat 2013 günü Sarayburnu’ndaki surlarda bulmuştu.


Eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Steven Sierra, aradan geçen 1 yıl sonunda Sarai’ın en yakın arkadaşlarından Dulce Arrayo ile dünya evine girdi.

 Yeni çiftin ilişkisi, Dulce’nin otobüs şoförü olan Steven’a kendisi işteyken çocuklarla bakabileceğini ve destek olmak istediğini belirtmesiyle başladı.

Kendisi de dul ve 12 yaşında erkek çocuğu sahibi olan Dulce ve Steven’ın birlikte film izleyerek başlayan yakınlaşmaları, 23 Ocak günü Sarai’nin Steven ile evlendiği ve cenazesinin kaldırıldığı Staten Island’daki kilisede kıyılan nikahla mutlu beraberliğe dönüştü.

Sarai’ın çocukları Sion ve Silas’ı kendi çocuğu Angel ile birlikte yetiştireceğini söyleyen Dulce, gelecekten çok umutlu olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2014, 19:45

YORUM EKLE