Sado-mazoşist ilişki öldürdü

ABD'nin Arizona eyaletinde 43 yaşındaki sevgilisi ile sado-mazoşist ilişki yaşayan 16 yaşındaki genç kız cinsel ilişki sırasında sevgilisinin boğazına kablo dolayarak sevgilisini öldürdü. Daha sonra da hayata dönmesi için adamı jiletle doğradı.

Sado-mazoşist ilişki öldürdü

 ABD'de meydana gelen olayda, 'birlikte olduğu kişiye acı çektirmekten hoşlanan ve acı çekmekten hoşlanan çift' olarak tanımlanan sado-mazoşist ilişki, ölümle sonuçlandı.

Jessica Burlew adındaki genç kız, acı çekmekten zevk alan sevgilisinin ölmesi üzerine, kendisini hayata döndürmek için jiletle doğradığını itiraf etti.

Kendisinden 27 yaş büyük sevgilisi ile annesinin evinde cinsel ilişkiye giren 16 yaşındaki Jessica Burlew, ilişki sırasında acı çekmekten zevk alan sevgilisi Jason Ash'i kabloyla boğarak ölmesine yol açtı.

Polise verdiği ifadede, sevgilisinin aralarında anlaştıkları parolayı söylememesi üzerine boğazını daha da sıktığını belirten genç kız, öldüğünü anladıktan sonra sevgilisini hayata döndürebilmek için, bedenini jiletle doğradığını da itiraf etti.

Amerikan medyasına yansıyan haberlerde, Jessica Burlwe'in, ikinci derece cinayet suçlamasıyla Mart ayında mahkemeye çıkacağı belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2014, 12:54

YORUM EKLE