Apple'ın kurucusu şaşırttı!

Apple'ın kurucularından Steve Wozniak'ın yeni iPad'ler için söyledikleri, duyanları şaşırttı!

Apple'ın kurucusu şaşırttı!

 Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, bir toplantı sırasında 22 Ekim'de tanıtılan yeni iPad'ler hakkındaki görüşlerini açıkladı.


YETERSİZ BULDU

ChipOnline'dan Cem Şancı'nın haberine gör Yeni iPad'lerin tanıtımı sırasında bir uçak yolculuğunda olduğunu ve Tim Cook'un konuşmasını tam olarak dinleyemediğini vurgulayan Wozniak, uçaktan indikten sonra yeni iPad'leri inceleme fırsatı bulduğunu ve kendi ihtiyaçları için yetersiz bulduğunu açıkladı.

KAPASİTE EN ÖNEMLİ ŞEY

Cihazın yüzde 50 ince olmasının artık ona bir şey ifade etmediğini, asıl önemli olanın depolama kapasitesi olduğunu, takip ettiği pek çok uygulama veya mültimedya içeriği nedeniyle iPad'inde sürekli yer açmak zorunda kaldığını anlatan Wozniak, yeni bir tablet seçerken depolama kapasitesinin onun için daha önemli olduğunu belirtti.

KARISINA YENİ İPAD ALMAYACAK

Evinin bulunduğu bölgedeki telefon operatörünün geniş bant internet bağlantısının çok sorunlu olduğunu ve bu yüzden geniş bant internet bağlantısı kullanamadığını anlatan Wozniak, iPad'inde film seyretmek istediği zaman bunu internetten stream olarak yapamadığını ve filmi DVD'den iPad'e aktarmak zorunda olduğunu belirtirken, bu nedenle iPad'lerde depolama kapasitesinin ne kadar önemli olduğunu keşfettiğini ve karısına yeni iPad almayacaklarını söylediklerini anlatarak şaşkınlık yarattı.

DSL İNTERNETİ NEDEN YOK?

Wozniak'ın geniş bant internet erişimine sahip olmaması çoğu kişiyi şaşırtıyor ancak dünyanın sayılı zenginlerinin şehirlerin dışındaki lüks malikanelerde, doğayla iç içe yaşadığını hatırlamak gerekiyor.

Telefon operatörleri ise bu bölgelere yüksek maliyetli geniş bant internet kabloları çekme konusunda isteksiz oluyorlar.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 16:06

YORUM EKLE