Acun'dan açıklama O görüntü beni de rahatsız etti

Acun Ilıcalı, Medyaradar'a verdiği röportajda Ütopya programında bir yarışmacının tartışma yaratan uygunsuz hareketiyle ilgili iddiaya yanıt verdi.

Acun Bey, geçtiğimiz günlerde bazı gazete ve internet sitelerine düşen bir haber çok ses getirdi, öncelikle onunla başlamak istiyorum. TV8'de yayınlanan Ütopya programında yarışmacı Semih Öztürk’ün bazı uygunsuz hareketlerde bulunduğu ve bu görüntülerin de televizyonda yayınlandığı iddia edildi.

Nedir işin aslı?
 Ekrana yansıyan bir şey yok, iftira var. Bu tamamen bizi karalama kampanyasının yeni örneği.
Biliyorsunuz “Bu Tarz Benim” programını transfer ettiğimiz günden beri bir gazete aleyhimizde yayınlar yapıyor. Daha önce de benim özel hayatımla ilgili gerçek dışı haberler yaptılar, birinci sayfadan tekzip yayınlattım. Şimdi mesleki işlerimizle ilgili gerçek dışı yayınlar yapmayı sürdürüyorlar. Biz onların yaptığını yapmayacağız, hukuki yollarla hakkımızı arayacağız. Ütopya’da kesinlikle bahsi geçen olay yaşanmamıştır. Bu zaten internette yayınlanan görüntülerde belli. Sadece benim de tasvip etmediğim bir yatış şekli var.

Ama yayınlandığını söylediler…

Söylemediler, öyle göstermeye çalıştılar. Bu yayıncılık politikasına biz hukuki yollarla cevap vereceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz Bileci
Filiz Bileci - 4 yıl Önce

Bu ahlaksızın teki. Buna göz yumanlar da bunun kadar ahlaksızdır. Acun efendi buna rağmen bu ahlaksızı daha sonra survivora alıyor. Neden? Çünkü Acun çıkarcının teki, reyting için her şeyi yapan birisi. Türk halkının duygularıyla onayan birsi. Ama bravo acun efendiye bunu da çok iyi yapıyor. Biz ne yapsa haktır.